Jak wiemy komputery, smartfony czy tablety są już wszędzie i można powiedzieć, że bez nich nie dałoby się żyć. Dlatego tak ważna jest kondycja i poprawne działanie naszego sprzętu. Wychodzą naprzeciw problemom oferuję serwis,a w nim między innymi:

Reinstalacja, instalacja, konfiguracja i naprawa systemu operacyjnego
Zainstalowanie na komputerze systemu operacyjnego z rodziny Windows – 95, 98, 2000, Me, Xp, Vista, 7, 8, 10 (w szczególnych przypadkach Linux) skonfigurowanie, instalacja najnowszych sterowników oraz pakietu antywirusowego. Dodatkowo dla Państwa wygody instaluję pakiet najpotrzebniejszych darmowych programów, aby komputer po powrocie był w pełni gotowy do działania. W przypadku reinstalacji wszystkie dane zostają najpierw zgrane na serwer (backup), a po instalacji z powrotem przywrócone.

Usuwanie złośliwego oprogramowania (malware, spyware, adware)

Odzyskiwanie utraconych danych
Odzyskiwanie danych za pomocą oprogramowania. Jeśli nośnik jest uszkodzony mechanicznie/fizycznie – w takich przypadkach tylko lab może pomóc – jednak i w takich okolicznościach nie ma 100% pewności na odzyskanie danych.

Wymiana podzespołów oraz montaż PC
Oferuję wymianę uszkodzonych bądź też przestarzałych podzespołów jak: procesory, karty grafiki, RAM, płyty główne i wiele więcej oraz montaż od podstaw PC dedykowanego dla danych potrzeb

Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
Pomoc udzielana jest dla wszelkich programów pakietów biurowych (pakiet MS Office, Open Office), programów antywirusowych i wielu innych.

Konfiguracja łącza internetowego

Archiwizacja danych
Backup wybranych danych wykonywany jest na nośniku wybranym przez klienta (CD/DVD, pendrive, dysk, chmura)